Hall of fame

Uspehi naših veslačev.

Medalje in 4-mesta na SI, EP, SP in OI

# ime zlato srebro bron 4.mesto
1 Tine Grden 1 1 1 1
2 Romina Štefančič 1 0 1 2
3 Klemen Geršak 1 0 0 1
4 Matej Rojec 0 1 1 1
5 Jure Cvet 0 1 1 0
6 Matevž Malešič 0 1 1 0
6 Vid Pugelj 0 0 1 1
7 Igor Ronchi 0 0 0 2
8 Mitja Trkov 0 0 0 2
9 Peter Mladinič 0 0 0 1
10 Jošt Dolničar 0 0 0 1
11 Gregor Geršak 0 0 0 1
12 Rok Rogelj 0 0 0 1

nastopi na SI, EP, SP in OI

# ime nastopi
1 Matej Rojec 13
2 Matevž Malešič 9
3 Tine Grden 8
4 Igor Ronchi 8
5 Jure Cvet 8
6 Mitja Trkov 7
7 Romina Štefančič 6
8 Vid Pugelj 6
9 Jaka Malešič 5
10 Lea Hren 5
11 Petja Rogelj 5
12 Matej Rigelnik 5
13 Pia Potočnik 4
14 Gregor Geršak 4
15 Klemen Geršak 4
16 Tihi Kovačič 4
17 Tina Jaklič 4
18 Andraž Borštnar Vasle 4
19 Gašper Močnik 4
20 Urban Jerman 3
21 Simon Polak 3
22 Rok Rogelj 3
23 Tilen Pugelj 3
24 Filip Pfeifer 2
25 Jošt Dolničar 2
26 Žan Cvet 2
27 Tit Lagler 2
28 Tilen Pugelj 2
29 Vid Pugelj 2
30 Maks Alič 1
31 Peter Mladinič 1
32 Borut Rebolj 1
33 Alen Fatur 1
34 Mojca Adrinek 1
35 Mojca Adrinek 1
36 Rok Ponikvar 1
37 Živa Petrin 1
ime in priimek leto prvenstvo kategorije mesto
Peter Mladinič 1922 NC LM1X 4.
Jošt Dolničar 1922 NC M2- 7.
1923 NC M2- 4.
Gregor Geršak 1922 NC 0 7.
1923 NC M2- 4.
1924 NC M2- 8.
1925 NC M4+- 10.
Alen Fatur 1994 NC M2- 8.
Romina Štefančič 1994 MSP JWA1X 7.
1995 MSP JWA1X 3.
1996 MSP JWA1X 1.
1997 NC W1X 4.
1999 NC W1X 3.
1999 SP W1X 15.
Tine Grden 1995 MSP JMA2- 9.
1996 MSP JMA4- 1.
1997 NC M4- -
1998 NC M4- 4.
1999 NC M4- 2.
1999 SP M4- 18.
2000 NC M4+ 3.
2001 SP M4+ 8.
Klemen Geršak 1995 MSP JMA4- 9
1996 SP M4- 1.
1997 NC M4+ -
1998 SP M4+ 4.
Tihi Kovačič 1997 NC LM1X 17
1998 NC LM1X 18.
1999 NC LM2X 6.
2000 NC LM2X 10.
Mojca Adrinek 1997 MSP JWA2X 11.
Petja Rogelj 1997 MSP JWA2X 11.
1998 MSP LM1X 6.
1999 NC LW1X 12.
2000 NC LW1X 7.
2001 NC W2X 9.
Rok Ponikvar 1999 MSP JMA4- 8.
Matej Rigelnik 1999 MSP JMA4- 8.
2000 NC LM2X 10.
2001 NC M2X 15.
2002 NC M4X 10.
2004 SP LM4X 10.
Simon Polak 2000 MSP JMA4- 8.
2001 JMA4- JMA4- 9.
2003 NC M2- 5.
Igor Ronchi 2000 MSP JMA4- 7.
2001 NC LM2X 8.
2001 SI LM2X 4.
2002 NC LM2X 5.
2003 SP LM2X 9.
2004 NC LM2X 5.
2005 SP LM2X 16.
2005 SI LM2X 4.
Mitja Trkov 2001 NC LM2X 8.
2001 SI LM2X 4.
2002 NC LM2X 5.
2003 NC LM2X 9.
2004 NC LM2X 5.
2005 SP LM2X 416.
2005 SI LM2X 4.
Tina Jaklič 2002 MSP JWA2X 13.
2003 NC LW2X 8.
2004 NC LW2X 17.
2005 U23 LM1X 11.
Živa Petrin 2003 NC LW2X 8.
Rok Rogelj 2003 MSP JMA1X 11.
2005 MSP JMA1X 4.
2006 U23 M2X 11.
Matej Rojec 2005 MSP JMA4X 4.
2006 MSP JMA4X 6.
2007 MSP JMA4X 2.
2008 U23 M4X 10.
2009 U23 M2X 5.
2009 EP M2X 7.
2010 U23 M4X 12.
2011 SP M4X 15.
2011 EP M4X 7.
2012 EP M4X 3.
2013 SP M4X 9.
Jure Cvet 2006 U23 LM2X 9.
2008 EP LM2X 6.
2009 SI LM2X 3.
2009 U23 LM2X 2.
2010 SP LM2X 12.
2010 EP LM2X 5.
2011 SP LM2X 23.
2013 EP LM2X 16.
Matevž Malešič 2008 U23 LM2X 6.
2009 SI LM2X 3.
2009 U23 LM2X 2.
2010 SP LM2X 12.
2010 EP LM2X 5.
2011 SP LM2X 23.
2012 EP LM2X 13.
2013 EP LM2X 16.
Andraž Borštnar Vasle 2008 MSP JMA2- 6.
2009 U23 JMA2- 10.
2010 U23 M4- 8.
2011 U23 M2- 10.
Žan Cvet 2008 MSP JMA2- 6.
2009 MSP JMA1X 22.
Gašper Močnik 2010 U23 M4- 8.
2011 U23 M2- 10.
2012 U23 M1X 24.
Tit Lagler 2010 MEP M4X 19.
2012 MEP M4X 11.
Tilen Pugelj 2011 MEP JM4X 9.
2013 U23SP LM2X 16.
2015 U23SP LM1X 25.
Vid Pugelj 2012 MEP M4X 11.
2013 MSP M4X 7.
2014 MSP JM4X 3.
2014 MEP JM4X 5.
2014 MOI JM2- 4.
2015 U23SP M1X 22.
Borut Rebolj 2015 U23SP M4X 11.
Jaka Malešič 2016 MSP JM4X 19.
2017 U23EP M4X 9.
2018 EP LM2X 17.
2018 SI LM2X 5.
2019 U23EP LM1X 9.
Lea Hren 2017 MEP JW2- 11.
2017 MSP JW2- 10.
2018 MEP JW2- 6.
2018 MSP JW2- 13.
2019 MEP JW2X 8.
Pia Potočnik 2017 MEP JW2- 11.
2017 MSP JW2- 10.
2018 MEP JW2- 6.
2018 MSP JW2- 13.
Filip Pfeifer 2017 MSP JM1X 24.
2019 U23EP M1X 7.
Urban Jerman 2018 MEP JM2X 11.
2018 MSP JM2X 10.
2019 MEP JM1X 6.
Maks Alič 2019 MEP JM2X 21.

Kje smo?

Velika Čolnarska Ulica 20, 1000 Ljubljana

kontakt

F